نکات مهم در خرید یک ایزوگام مرغوب

در هنگامی خرید ایزوگام باید در چند مرحله ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید. ابتدا قبل از انجام هر کاری باید بدانید جنس ایزوگام در کارکرد ایزوگام خیلی مهم است. انتخاب ایزوگام مرغوب باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود. شرکت های زیادی ایزوگام هایی را ارائه می کنند که هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند.

برخی از آن ها ایزوگام های غیر مرغوب تولید می کنند بنابراین شما در هنگام خرید یک ایزوگام خوب باید به نکاتی توجه کنید که ما دراین مقاله شما را با برخی از این ویژگی ها آشنا می کنیم. متخصصین و کارشناسان وب سایت میرازگام به صورت آنلاین و تلفنی آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به مشتریان در زمینه خرید ایزوگام مرغوب هستند. ما آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب بهترین محصولات ایزوگام با بهترین کیفیت تولیدی و همچنین قیمت مناسب جهت نصب ایزوگام هستیم.

نکات مهم در خرید ایزوگام که باید بدانید

نکات مهم در خرید ایزوگام

بنا به نوشته‌های فوق مصرف کنندگان باید دقت لازم را در هنگام خرید یک ایزوگام عالی این نکات مهم را حتما بکار گیرند. از روش‌های چشمی و حسی که مشتری می‌تواند اطلاعات کلی به دست آورد شامل:

  • احساس بوی روغن، گازوئیل و یا بوی نامطبوع سوختگی در عایق چه در زمان خرید و چه در زمان نصب آن
  • چرب شدن و سیاه شدن دست در زمان لمس عایق، پس از جدا کردن نایلون روکش آن
  • سنگینی بیش از حد رول عایق
  • سطح نامنظم و زبر پس از جدا کردن لایه نایلون روکش عایق
  • دقت در انتخاب شرکت تولید ایزوگام مناسب
  • چک کردن ایزوگام قبل از خرید که دارای هیچ گونه بریدگی نباشد
  • انتخاب ایزوگام بر اساس منطقه ی جغرافیایی و آب و هوای خاص منطقه. برای مثال اگر در مناطق گرم و خشک قرار دارید از ایزوگامی استفاده کنید که به سرعت دربرابر نور مستقیم آفتاب دچار پوسیدگی و از ربین رفتنگی نشود.

در صورت دیدن هر یک از این عوامل چشمی و حسی از انتخاب عایق باید چشم‌پوشی نمود که نشان از افزودنی‌های غیرمجاز در عایق است

خرید ایزوگام و سو استفاده تولیدکنندگان بی کیفیت

خریداران محترم باید از باور کردن جملاتی همچون ” این عایق کیفیت همان عایق معروف….. را دارد و فقط آن عایق معروف پول نام و برندش را می‌گیرد” که توسط نمایندگان و فروشندگان عایق بیان می‌شود اجتناب نمایند.

متأسفانه از دیگر عواملی که خریدار را به اشتباه می‌اندازد نام دلیجان در برند عایق‌های بام است. توجه به این نکته می‌تواند کمک‌کننده باشد که حدود 300 کارخانه ایزوگام در شهرک‌های صنعتی دلیجان وجود دارد.

برخی از آن‌ها در طول سال غیرفعال است و فقط در فصل کار فعال‌شده و با فروش عایق‌های بی‌کیفیت با قیمت بالا سود سال خود را به دست می‌آورند. همه آن‌ها از نام دلیجان در برندهای خود استفاده می‌نمایند. علاوه بر این حدود صدها کارخانه در نقاط مختلف کشور وجود دارد که از نام دلیجان در برندهای خود استفاده نموده‌اند. دقت نمایید که اکثر  آن‌ها الزاماً کیفیت مناسب را ندارند.

پس لزوما داشتن نام دلیجان در برند ایزوگام و قیمت ایزوگام بالا دلیلی بر بالا بودن کیفیت ایزوگام نیست. متأسفانه امروزه با گسترش برخی تقلب‌ها و فسادهای اداری خیلی نمی‌توان به مهر استاندارد موجود بر روی برچسب‌های عایق‌های رطوبتی اعتماد نمود و چشم‌بسته خرید انجام داد.

با این حال در موارد بسیاری از ظاهر عایق‌ها نمی‌توان به کیفیت اصلی آن پی برد و باید مشخصات فنی آن مورد آزمون قرار گیرد که متأسفانه این امکان برای مصرف‌کنندگان خانگی وجود ندارد.در سایت میرازگام تلاش شده است با دادن اطلاعات کافی و حتی انجام آزمون‌های تعیین‌کننده کیفیت عایق رطوبتی اطلاعات واقعی در اختیار مشتری قرار گیرد تا در انتخاب عایق دچار مشکل نشوند. امیدواریم که در این مقاله نکات مهمی که در مورد خرید ایزوگام گفتیم، برای شما فایده داشته باشه.

مقالات های پیشنهادی

کاربرد ایزوگام در صنایع مختلف

عایق ‌بندی رطوبتی یکی از مهم‌ترین مراحل ساخت‌وساز به حساب می‌آید که جهت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به بافت داخلی ساختمان و پی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *