درباره ما

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی روز افزون به اینترنت، فرهنگ خرید محصولات مختلف در حال تغییر است. از طرفی به دلیل مسائل و مشکلات جامعه صنعتی و کمبود وقت افراد، استفاده از تکنولوژی باعث صرفه جویی در وقت و انرژی در جامعه خواهد شد. ما هم در راستای بهره گیری از این بستر مفید اقدام به راه اندازی وب سایت فروش محصولات ایزوگام و عایق های رطوبتی نمودیم تا با این کار رضایت بیشتری را برای مصرف کنندگان این محصولات ایجاد نماییم.

با تکیه بر دانش تخصصی در زمینه تولید عایق های پایه قیری  و تجربه های فراوان در زمینه های فروش و نصب عایق  و مشاهده مشکلات متعدد مشتریان در انتخاب ایزوگام مرغوب با ویژگی های مد نظر مشتریان، پیدا کردن قیمت مناسب، هماهنگی در نصب ایزوگام و غیره، برآن شدیم بستر مناسبی را به صورت آنلاین ایجاد نماییم تا مشتریان مان را در جهت انتخاب آسان همراهی کنیم.

با توجه به تعداد شرکت های بسیار زیاد تولید کننده ایزوگام در ایران و عدم اطمینان از کیفیت محصولات این شرکت ها، سعی نمودیم در فروشگاه میرازگام کلیه محصولات ایزوگام را از تامین کنندگان و شرکت های معتبر تهیه نماییم و کیفیت محصولات را توسط تیم متخصصین مهندسی شیمی گروه صنعتی میرازگام در آزمایشگاه های معتبر، مورد آزمایش قرار می‌دهیم.

ما در این وب سایت سعی می کنیم  به مصرف کنندگان ایزوگام و عایق رطوبتی مشاوره دهیم تا برای شناخت ایزوگام مرغوب و با قیمت مناسب اقدام نمایند. به امید اینکه با این کار رضایت شما مشتریان و کاربران سایت میرازگام را فراهم آوریم.

اهداف ما از ایجاد این بستر آنلاین عبارت است از:

  • همراهی مشتریان در انتخاب مرغوبترین ایزوگام در سراسر ایران
  • مشاوره تخصصی هنگام خرید محصول برای انتخاب محصول متناسب با ویژگی های مورد نیاز مشتریان
  • حصول اطمینان مشتریان از کیفیت محصولات خریداری شده از طریق انجام آزمایش های استاندارد محصولات از سوی ما
  • حذف واسطه های فروش و ارائه قیمت مناسب
  • ارائه فرمول اختصاصی ایزوگام متناسب با شرایط محیط
  • هماهنگی و سهولت در نصب ایزوگام (عایق)