پرسش های متداول

شما می‌توانید بدون عضویت در سایت از بخش‌های مختلف آن بازدید کنید، اما برای خرید حتما باید عضو سایت شوید و برای عضویت ارائه‌ی ایمیل یا شماره تماس الزامی است. عضویت در سایت به شما این امکان را خواهد داد که از تراکنش‌ها و تاریخچه‌ی سفارش‌های خود مطلع شوید، فاکتورهای خود را مشاهده و دانلود کنید، اطلاعات خود را به صورت ذخیره شده در سیستم داشته باشید و در خریدهای متوالی زمان کمتری را صرف فرآیند خرید کنید.

اگر شما قبلا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده باشید، می‌توانید با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره موبایل و پسورد خود وارد حساب کاربری‌تان شوید. سپس با مراجعه به بخش پروفایل قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی خریدها و تراکنش‌های قبلی‌تان خواهید بود.

حفظ اطلاعات حساب کاربری بسیار مهم است. اما در صورتی که آن را گم کرده‌اید، می‌توانید به بخش ورود و فراموشی رمز عبور مراجعه کنید. با وارد کردن ایمیل‌تان یا شماره موبایل‌تان می‌توانید رمز جدیدی برای سیستم تعریف کنید. گاها برخی از کاربران بعد از وارد کردن آدرس ایمیل، لینک بازیابی را پیدا نمی‌کنند. در چنین شرایطی حتما پوشه‌ی اسپم خود را چک کنید.

بله. این امکان برای کلیه مشتریان وجود دارد. به هنگام خرید محصولات شما می‌توانید یکی از سه گزینه‌ی

  • پرداخت اینترنتی
  • پرداخت در محل
  • پرداخت کارت به کارت

را انتخاب نمایید. با انتخاب پرداخت در محل می‌توانید کالاهای موردنیاز خود را خریده و سپس در محل، وجه آن را بپردازید. البته یک پیش پرداخت بابت هزینه حمل کالا تا محل را در قبل از ارسال کالا به می بایست به صورت اینترنتی پرداخت نمایید.